CT POWER 7L 6,0-10 ton

Ergonomiczna kabina operatora:
Nasz dział Badań i Rozwoju poświęcił dużo czasu i pracy nad stworzeniem komfortowego i praktycznego przedziału operatora. Fotel operatora jest zamontowany relatywnie wysoko, dzięki czemu operator, siedzi wyżej, ma lepszą widoczności.   Wyższy komfort pracy został osiągnięty dzięki ergonomicznie umiejscowionym pedałom wózka, bliżej fotela (unika się leżącej pozycji operatora)
Precyzyjny układ przeniesienia napędu:
Most napędowy, skrzynia biegów to własna i dopracowana konstrukcja. Charakteryzuje się minimalnym poziomem wibracji, szybką reakcją na przyspieszenie i długą żywotnością.
Wytrzymały maszt:
Do produkcji naszych masztów wybieramy wysokiej jakości surowce, wysokogatunkową stal z niemieckiej huty. Dzięki temu nasze maszty nawet po 3-4 latach intensywnej pracy nie noszą śladów mechanicznego użycia. W innych konstrukcjach przy wymianie rolejk masztu trzeba stosować rolki nadwymiarowe.
Masywna Przeciwwaga:
Tradycyjnie dbamy o ciekawy wygląd naszych wózków. Masywna ale i nowoczesna przeciwwaga naszego wózka nie tylko poprawia całościowy design wózka ale również została specjalnie zaprojektowana by zwiększa przepływ powietrza co dodatkowo wspomaga działanie układu chłodzenia.
Dodatkowe zalety:
W pełni spawana rama, nowy układ wspomaganie układu kierowniczego z nowym kołem kierowniczym, Niezawodna i wytrzymała tylna belka skrętna,...

Broszura PDF:

CT Power_Brochure_polish

Comments are closed.