CT POWER Silver Leopard 1,5-3,5 t

 

Ergonomiczna kabina operatora:
Nasz dział Badań i Rozwoju poświęcił dużo czasu i pracy nad stworzeniem komfortowego i praktycznego przedziału operatora. Wysoko zamontowany fotel operatora, lepsza widoczność, ergonomicznie umiejscowione pedały wózka. Dodatkowo w standardzie w modelu Silver Loepard montowana jest przednia szyba szklana i szklane zadaszenie.
Precyzyjny układ przeniesienia napędu:
Most napędowy, skrzynia biegów to własna i dopracowana konstrukcja. Charakteryzuje się minimalnym poziomem wibracji, szybką reakcją na przyspieszenie i długą żywotnością.
Wytrzymały maszt:
Do produkcji naszych masztów wybieramy wysokiej jakości surowce, wysokogatunkową stal z niemieckiej huty. Dzięki temu nasze maszty nawet po 3-4 latach intensywnej pracy nie noszą śladów mechanicznego użycia. W innych konstrukcjach przy wymianie rolejk masztu trzeba stosować rolki nadwymiarowe.
Nowy Desing przeciwwagi:
Nowa przeciwwaga. Opływowo zaprojektowana przeciwwaga nie tylko poprawia całościowy design wózka ale również zmniejsza ilość miejsca niezbędną do pracy w ciasnych przestrzeniach.

Większy rozstaw osi:
Zwiększony rozstaw osi zwiększył komorę silnika. Dodatkowo zwiększyła się stabilność wózka.

Lepsze odprowadzenie ciepła
Większa przestrzeń komory silnika utrzymuje bardziej wyrównaną temperaturą dla optymalnej pracy silnika zarówno w średnim jak i intensywnym obciążeniu. Powiększono tez chłodnice, powierzchnia oddająca ciepło została zwiększona o 40 %.

Dodatkowe zalety:

 

W pełni spawana rama, nowy układ wspomaganie układu kierowniczego z nowym kołem kierowniczym, Niezawodna i wytrzymała tylna belka skrętna, zintegrowane oświetlenie w ramie wózka...

 

Broszura PDF:

SilverLeopardForklift

Comments are closed.